Telefon
WhatsApp
Hebe-schiebe Nedir?
Hebe-schiebe Nedir?

Hebe-schiebe Nedir?

Hebeşibe (Hebe-schiebe) ya da bir diğer adıyla Kaldırmalı Sürme Kapı sistemleri geniş açıklığa ihtiyaç duyulan yerlerde tercih edilir. Bu sistemler genel anlamda bahçe, balkon, teras geçişlerinde, ferah, engelsiz bir yaşam alanı oluşturmanıza katkıda bulunur diye ifade edebiliriz. En çok tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır Kaldırmalı yani Hebeşibe sürme sistemleri, geniş kapı elemanlarının kolayca hareketini sağlar. Bu sistemler kapı açık veya kapalı olsun, fark etmeden ihtiyacınıza uygun kullanım olanağı sağlar diyebiliriz. Kaldırmalı sürme kapı sistemleri odaların iç ve dış mekan ayrımını ortadan kaldıran oldukça pratik sistemlerdir. Bu sistemlerde 3325mm’ye kadar kanat genişliği ve 3300mm’ye kadar kanat yüksekliği vardır. Bu yüzden yüksek cam yüzeyleri ile manzaranız bozulmaz. Bu sistemlerde tek doğrama kasa 13,3mt genişlik ve 3,3mt yüksekliğe kadar çıkabilir. Kasalar 13,3 metre genişliğindeki bir alanı sadece 4 orta kayıtla geçebilir. Bu durumda sizin de net 6,6mt geçiş alanınız olacaktır. Diğer kapı sistemlerinden farklı olarak güçlü ısı yalıtımı sunar. Bu sistemin tamamen sızdırmaz olduğunu da ifade etmek mümkündür.

Hebe-schiebe Sürme Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Hebe-Schiebe ya da kaldırmalı sürme kapı sistemleri mükemmel hizalanmış sistem teknolojisi sayesinde kolay kullanım olanağı sağlar. Hebe-Schiebe ya da kaldırmalı sürme kapı sistemleri görünmez sızdırmazlık contaları ile toz, su ve ısı kaybına karşı üstün koruma sağlayan ekipmanlara sahiptir. Hebe-Schiebe ya da kaldırmalı sürme kapı sistemleri üçlü cam ve çift cam seçenekleri ile tüm müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına hitap eder diyebiliriz. Hebe-Schiebe ya da kaldırmalı sürme kapı sistemlerinin düzgün çalışması için farklı ağır aksesuarları vardır. Hebeşibe sürme sistemleri güvenlikli donanım standartlarına uygun destek sacı ile tasarlanmıştır. 

Hebeşibe Sürme Sistemi Modelleri ve Teknik Özellikleri

ÇİFT BÖLMELİ VE TEK KANATLI HEBE-SCHİEBE SİSTEMLERİ

3325mm’ye kadar kanat genişliği uygulanabilir. Simetrik (3325 mm kanat ve 3325 mm sabit) uygulama yapılabilir. Asimetrik (3325 mm kanat ve serbest uzunluk sabit) uygulama yapılabilir.

ÜÇ BÖLMELİ VE TEK KANATLI HEBE-SCHİEBE SİSTEMLERİ

3325mm’ye kadar kanat genişliği uygulanabilir. Simetrik (3325 mm sabit ve 3325 mm kanat ve 3325 mm sabit) uygulama yapılabilir. Asimetrik (serbest uzunluk sabit ve 3325 mm kanat ve serbest uzunluk sabit) uygulama yapılabilir. 

ÜÇ BÖLMELİ VE ÇİFT KANATLI HEBE-SCHİEBE SİSTEMLERİ

3325mm’ye kadar kanat genişliği uygulanabilir. Simetrik (3325 mm kanat ve 3325 mm sabit ve 3325 mm kanat) uygulama yapılabilir. Asimetrik (3325 mm kanat ve serbest uzunluk sabit ve 3325 mm kanat) uygulama yapılabilir.

DÖRT BÖLMELİ VE ÇİFT KANATLI HEBE-SCHİEBE SİSTEMLERİ

3325mm’ye kadar kanat genişliği uygulanabilir. Simetrik (3325 mm sabit ve 3325 mm kanat ve 3325 mm kanat ve 3325 mm sabit) uygulama yapılabilir. Asimetrik (serbest uzunluk sabit ve 3325 mm kanat ve 3325 mm kanat ve serbest uzunluk sabit) uygulama yapılabilir.

Hebeşibe Sürme Sistemleri Fiyatları

Kolay uygulanabilen ve mekanı daha ferah hale getiren Hebeşibe sürme sistemleri fiyatları da oldukça uygun seviyededir. Sistemin fiyatları birçok farklı kritere göre değişiklik göstermektedir. Kurulumun yapılacağı alanın büyüklüğü ve malzeme seçimi gibi detaylara göre fiyatlarda farklılıklar olabilir. Bu nedenle hebe-schiebe sürme sistemleri için net bir fiyat vermek mümkün değildir. Hebeşibe kapı sistemi uygulaması yaptırmak istiyorsanız proje detaylarıyla birlikte fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF FORMU